Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit.

Skip to content

Svarīgs. Lodžiju iestiklošana.

Iestiklot savu lodžiju no šī gada ir daudz vienkāršāk

Jautājums par lodžiju iestiklošanu ir bijis aktuāls jau gadiem. Iepriekš lodžiju iestiklošanai bija jāiesniedz būvniecības ieceres dokumenti un jāsaņem atļauja no vietējās būvvaldes. Tas ievērojami apgrūtināja lodžiju iestiklošanu, jo šādas birokrātiskās prasības ne tikai paildzina ieceres realizēšanu, bet arī sadārdzina procesu, jo projekta izveides un saskaņošanas izmaksas nebūt nav zemas. Ne mazāk svarīgs jautājums ir par kopējo pilsētvides tēlu, jo šobrīd katrs dzīvokļa īpašnieks varēja iestiklot lodžiju pēc saviem ieskatiem, bet tagad ir izstrādāts vienots pašvaldības stiklojuma projekts, kas ļaus radīt skaistu vizuālo koptēlu un novērsīs gadījumus, ka katra lodžija ir iestiklota savā stilā. Jaunā kārtība attiecas uz otrās un trešās grupas mājām, un šobrīd lodžiju aizstiklojuma tipveida projekti ir izstrādāti 103., 104., 119., 464., 467. un 602. sērijas mājām.

 

Ko darīt ar nelikumīgi iestiklotām lodžijām?

Nav nozīmes, pirms cik gadiem lodžija ir iestiklota, ja tā ir iestiklota bez būvniecības dokumentācijas sagatavošanas, tā ir un būs nelikumīga būvniecība. Šajā gadījumā dzīvokļa īpašniekam ir pienākums nekavējoties pārstiklot lodžiju atbilstoši tipveida projekta prasībām. Aicinām nekavēties ar nelikumīgi iestikloto lodžiju pārstiklošanu, jo gadījumos, kad būvniecība ir veikta bez saskaņošanas būvvaldē, tiek uzsākts administratīvā pārkāpuma process un atbildīgo personu var sodīt ar naudas sodu. Šī iemesla dēļ mēs iesakām iedzīvotājus veikt lodžiju pārstiklošanu, pirms to ir pamanījušas atbildīgās institūcijas.

 

Uzlabo savu dzīves vidi ar iestiklotu lodžiju!

Lodžija ļaus jums palielināt sava dzīvokļa dzīvojamo platību, kā arī radīs vizuāli pievilcīgu koptēlu visai dzīvojamajai mājai.  Aicinām ikvienu uzlabot savu dzīves vidi un padarīt skaistāku pilsētvidi, iestiklojot savu lodžiju!

Logi24 (https://logi24.lv/lv/par-mums) piedāvā saviem klientiem lodžiju iestiklošanu, izmantojot augstas kvalitātes videi draudzīgus materiālus, vācu un poļu profilus un vācu furnitūru. Esi viens no vairāk nekā 65 000 klientu, kas izvēlas uzticēt logu un durvju uzstādīšanu Logi24 komandai!

 

Logi ir ilgtermiņa ieguldījums jūsu mājas vērtībā


Logi ir viena no tipiskākajām vietām, kas var radīt lielākos siltuma zudumus mājā, tādēļ kvalitatīvu un energoefektīvu logu izvēle paaugstinās jūsu mājas energoefektivitāti un kopējo vērtību, bet ilgtermiņā samazinās apkures izmaksas. Augstas kvalitātes, labi izolēti logi samazina enerģijas patēriņu mājoklī, nodrošinot labāku siltumizolāciju ziemā un uzturot vēsumu vasarā. Tas nozīmē zemākas izmaksas par apkuri un dzesēšanu visa gada garumā. Kvalitatīvi logi nodrošina lielāku komfortu telpās, samazinot trokšņu līmeni no ārpuses un uzlabojot kopējo mājokļa mikroklimatu. Tas padara mājokli pievilcīgāku dzīvošanai un arī palielina tā tirgus vērtību nākotnē. Šobrīd tirgū pieejamie pakešu logi sastāv no diviem vai trim stikliem, kas ir savstarpēji hermētiski savienoti un aizpildītu ar sausināto gāzi. Logi ar divām stikla rūtīm būs lētāks risinājums, kā logi ar trim stikla rūtīm, tādēļ šajā rakstā mēs pastāstīsim, kādēļ tomēr dot priekšroku divkameru logiem ar trim stikla rūtīm, neskatoties uz to, ka tas sākotnēji varētu šķist dārgāks risinājums.

Kāda ir atšķirība starp vienkameru un divkameru logiem?


Vienkameru stikla pakete sastāv no 2 stikliem, katra stikla biezums ir sākot no 4mm, nepieciešamības gadījumā stikla biezums var būt pat 6-8 mm. Visbiežāk vienkameru stikla logus iesaka izmantot telpās, kurās nav nepieciešama augsta siltuma un skaņas izolācija, jo šādi logi spēj samazināt siltuma zudumus vien līdz 40%, bet trokšņu līmeni līdz 70%. Vienkameru logu pluss ir to augstā gaismas caurlaidība, kas ļauj samazināt izmaksas par telpu apgaismojumu. Divu kameru stikla paketes sastāv no trīs stikla loksnēm, kas nodrošina augstāku siltuma un skaņas izolācijas līmeni. Divu kameru stikla paketes būs piemērots risinājums dzīvojamām platībām, jo palīdzēs paaugstināt telpu siltumizolāciju un uzlabot telpu mikroklimatu. Salīdzinājumam – vienkameru stikla paketes siltuma zuduma koeficients ir 1.1, bet divkameru stikla paketes siltuma zuduma koeficients ir 0.5, tātad, nomainot vienkameru logus pret divkameru, jūs varēsiet uz pusi samazināt siltuma zudumus, savukārt trokšņu līmenis telpā samazināsies pat divas reizes. Vienas kameras stikla paketēm kondensāts veidojas jau pie -5C, bet divkameru stikla paketēm kondensāts veidojas vien tad, kad āra gaisa temperatūra pazeminās zem -18C grādu atzīmes.
 

Divkameru stikla paketes dzīvojamām platībām un lodžijām

Divu kameru stikla paketes šobrīd izmanto praktiski visur – dzīvojamo platību iestiklošanai, ofisu un administratīvajām ēkām, kā arī vasarnīcām un dārza mājām.  Īpaši iesakām izmantot divu kameru stikla paketes telpās, kurās pastiprināti rodas kondensāts – virtuvēs un vannasistabās, jo tur gaiss ir mitrāks kā citās telpās un biežāk veidojas kondensāts. Ja plānojat iestiklot lodžiju, kas tiks izmantota kā papildus dzīvojamā telpa, šādos gadījumos noteikti izvēlieties divkameru stikla paketes logus, jo tas pasargās lodžiju gan no kondensāta veidošanās, gan lieliem siltuma zudumiem un nodrošinās, ka lodžijā neieplūst ielas troksnis .Ja jums ir jautājumi par piemērotāko logu izvēli tieši savam īpašumam – Logi24 (https://www.logi24.lv/lv)speciālisti labprāt sniegs jums bezmaksas konsultāciju! Sazinieties ar mūsu speciālistiem ( https://www.logi24.lv/lv/kontakti ) un saņemiet atbildes uz visiem jūsu jautājumiem!