Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit.

Skip to content

Par mums

Mēs strādājam Jūsu komfortam un radām uzticamu servisu jau 27 gadus!

Mēs izgatavojam un uzstādām:

  • Plastikāta logus, durvis un konstrukcijas;

  • Alumīnija logus un durvis;

  • Metāla ieejas vārtus un metāla konstrukcijas;

  • Visa veida žalūzijas un moskītu tīklus;

  • Vārtus.

Mēs izmantojam tikai videi draudzīgus materiālus, vācu un poļu profilus un vācu furnitūru. Mūsu uzņēmums sniedz pilnu servisu logu, durvju un furnitūras izvēlei, pasūtīšanai un uzstādīšanai, kā arī sniedz palīdzību produktu dizaina izstrādē.

Logi24 novērtē ikvienu klientu un vienmēr ar prieku atradīs labāko risinājumu dzīvojamo, biroja un citu telpu iekārtošanai.

Kāpēc vairāk nekā 50 000 klientu izvēlas mūs?

1. Mēs vienmēr ejam laikam līdzi – mūsu produkcija ir izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem un atbilst jaunākajām tendencēm.

2. Mūsu pieeja - kvalitāte it visā. Labākais aprīkojums, kvalitatīvi materiāli un savas jomas profesionāļu komanda.

3. Jūs vienmēr varat saņemt atlaidi un labākās cenas garantiju. Vārds "nav pieejams" neattiecas uz mums. Mūsu klientiem ir pieejams viss.

4. Mēs esam iekarojuši uzticību tirgū un darām visu iespējamo, lai to attaisnotu dienu no dienas, gadu no gada, 24 stundas diennaktī. Mūsu reputācija - jūsu uzticības rezultāts.

5. Mūsu mērķis – nevis pārdošana, bet apmierināti klienti. Jūsu uzdevumi - mūsu pārziņā. Pēc sadarbības ar mums visi jūsu draugi kļūs par mūsu klientiem


 

 

Brendi