Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit.

Skip to content

Vispārīgie nosacījumi

  • Pārdevējs - SIA LOGI24,

  • Reģistrācijas numurs 40103147903,

  • Juridiskā adrese: Zolitūdes iela 46/2 -149, Rīga tālrunis: +37120042004,

  • E-pasta adrese: logi24@logi24.lv, mājaslapa: www.logi24.lv.

 

Pircējs - fiziska persona, kas noslēgusi līgumu ar Pārdevēju par tajā ietvertajiem noteikumiem, pasūtot, iegādājoties preci (darbu, pakalpojumu) vai izmantojot preci (darba, pakalpojuma rezultātu) tikai personiskām, ģimenes, sadzīves un citām vajadzībām. kas nav saistīti ar uzņēmējdarbības veikšanu vai norādīti (minēti), veicot Pasūtījumu kā Pircējs.

 

Prece - pārdošanas objekts (sortimenta preču saraksts), kas tiek piedāvāts pārdošanai interneta pakalpojumā un iespējams noformēt Pasūtījumu.

 

Pasūtījums - atsevišķas preces no Preču sortimenta saraksta, ko Pircējs norādījis, veicot Pasūtījumu vietnē www.logi24.lv.

 

Preces uzstādīšana un uzstādīšana saskaņā ar noteikumiem, kas norādīti Interneta pakalpojuma lapās un kurus Pircējs izvēlas, veicot Pasūtījumu, vai pēc vienošanās ar pārdevēja pārstāvi.

 

Līguma slēgšana notiek, Pircējam pievienojoties Līgumam, t.i. akceptējot (akceptējot) šī Līguma noteikumus kopumā bez jebkādiem nosacījumiem, izņēmumiem vai atrunām.