Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit.

Skip to content

Cenas

Visas cenas mājaslapā ir norādītas eiro, pievienojot 21% PVN. Pasūtījumi tiek pieņemti gan no fiziskām, gan no juridiskām personām. Eksportam uz ārvalstu iestādi ar derīgu Eiropas Savienības PVN reģistrācijas numuru tiek piemērota 0% PVN likme. Lai eksportētu privātpersonas pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums tieši, lai iegūtu sīkāku informāciju. Atsevišķos gadījumos ieteicams sazināties ar mums tieši, izmantojot norādīto kontaktinformāciju un precizēt sīkāk. Šobrīd apmaksa iespējama ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā ar kases čeku preces piegādes (saņemšanas) brīdī. Apmaksa skaidrā naudā ar kases čeku iespējama, ja klients preces saņem veikalā uz vietas. Veicot pasūtījumu, vēlams norādīt vēlamo apmaksas veidu.

 

MAKSĀJUMU VEIDI

Apmaksa skaidrā naudā vai ar bankas karti
 

Apmaksa pie kurjera - Apmaksu pie kurjera ar bankas karti var veikt tikai par tām precēm, kuras kurjers jums ir piegādājis.

 

Apmaksa preču izsniegšanas punktos vai klientu apkalpošanas centrā - Izvēlēties apmaksu ar skaidru naudu vai ar bankas karti var arī preču izsniegšanas punktos un klientu apkalpošanas centrā.

! Veicot apmaksu par e-veikalā veiktajiem pasūtījumiem, nav iespējams izmantot K SENUKAI veikalos izsniegto dāvanu karti, kā arī nevar tikt piemērotas lojalitātes programmas atlaides.

 

Tiešais bankas maksājums - Bankas maksājumi Paysera no jūsu bankas konta. Šī ir ātra un droša maksājumu metode, kas ļauj maksāt par pirkumu reālajā laikā. Lai veiktu maksājumu, izvēlieties savu banku, autorizējieties un apstipriniet maksājumu. Payera - drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumus saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.

 

VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes - Veicot priekšapmaksu, jūs varat izmantot VISA, MasterCard, Maestro debetkartes un kredītkartes, ja jums ir aktivizēta funkcija par drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā. Tiklīdz tiek aizpildīta informācija par kartes īpašnieku, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV, pasūtījuma summa tiks rezervēta uz jūsu konta. Tagad pie mums ir pieejama jauna apmaksas metode – Paysera. Apmaksājiet pirkumu vien ar dažiem klikšķiem – ātri un ērti, izstrādāts sadarbībā ar Paysera, kas rūpējas par jūsu datu drošību.

 

Ar bankas pārskaitījumu - Jūs varat veikt pārskaitījumu uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, norādiet savu pasūtījuma numuru Maksājuma mērķī, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.