Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit.

Skip to content

Preču piegādes nosacījumi

Piegāde pa Latviju

Īpašu uzmanību mēs pievēršam piegādes servisam, lai pie jums nogādātu jaunos logus vai durvis droši – tīrus, bez defektiem, švīkām un citiem bojājumiem. Mēs piegādāsim jūsu pasūtījumu ar speciāli aprīkotu transportu. Piegādes laiks Rīgā, sākot no 1 dienas, Latvijā - no 3 dienām (atkarīgs no produktu pieejamības noliktavā).

 

Piegādes izmaksas 

  • Furnitūras un maza izmēra produkcijas piegāde ar Omniva pakomātiem - no 3,00 EUR.

  • Piegāde Rīgā - 25,00 EUR. Ja pasūtījums 1500,00 EUR vērtībā - bezmaksas piegāde.

  • Piegāde pa visu Latviju - 40,00 EUR. Ja pasūtījums 1500,00 EUR vērtībā - bezmaksas piegāde.

Ir iespējams izvēlēties arī opciju “Pašizvešana”, tādā gadījumā preces jūs gaidīs noliktavā Jukuma Vācieša ielā 1/1, Pļavniekos, Rīgā. Ja radies kāds jautājums, sazinieties ar mums, aizpildot kontaktformu vai zvanot pa tālruni +371 2004-2004.

 

Piegāde uz norādīto adresi

Ja esat izvēlējušies produkcijas piegādi uz mājām, tā tiks piegādāta tajā laikā, kurš norādīts pie izvēlētās preces. Pasūtījumus, kas satur vairākas vienības, var piegādāt vairākos sūtījumos. Par to mēs informēsim papildus, un tas neietekmēs kopējās piegādes izmaksas. Piegāde tiek veikta darba dienās no pulksten 09:00 līdz 18:00. Ja vēlaties, lai kurjers ar jums sazinās iepriekš, lūdzu, norādiet to pasūtījuma veikšanas brīdī.

 

Nestandarta kurjera pakalpojumi

1. Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers izkrauj sūtījumu un nogādā to Pircējam/Saņēmējam līdz pirmajai drošajai vietai telpā (pie dzīvokļa, mājas vai garāžas ieejas durvīm, bet nenesīs sūtījumu istabā vai pagalmā iekšā). Šajā gadījumā jums nav jāpasūta papildu krāvēja pakalpojumi. Svarīgi! Ja pasūtītā prece ir lielgabarīta, kā arī gadījumā, ja preces tiek novietotas uz paletes, neskatoties uz to svaru līdz 30 kg, preces netiek aiznestas līdz durvīm. Pakalpojums attiecas uz sūtījumiem no 31,5 kg līdz 300 kg, un viena sūtījuma svars nedrīkst pārsniegt 80 kg.

 

2.Ja kaut viens no sūtījumiem sver vairāk kā 30 kg (piem., liela izmēra sadzīves tehnika, mēbeles, būvmateriāli utt.), kurjers tikai palīdzēs jums šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.

 

3.Gadījumā, ja sūtījuma svars ir no 31,5 līdz 80 kg, iesakām pasūtīt papildus krāvēja pakalpojumus pa 19,99 Eur. Izkraušanu veic divi kurjeri- krāvēji. SVARĪGi! Kurjeru piegāde līdz durvīm tiek nodrošināta Rīgas, Liepājas, Ventspils, Valmieras, Gulbenes, Rēzeknes, Jēkabpils un Daugavpils teritorijā.

 

4.Krāvēju pakalpojumi netiek sniegti, ja kopējais sūtījuma svars pārsniedz 300 kg. Šādu sūtījumu piegāde un izkraušana tiek veikta tikai ar kravas transportu uz norādīto adresi. Jums ir nepieciešams nodrošināt tādus apstākļus, lai kravas automašīna varētu piebraukt līdz vēlamajai izkraušanas vietai, pretējā gadījumā kravu neizdosies piegādāt. Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās un tikai līdz plkst. 16:00.  Pēc plkst. 16:00 šis pakalpojums netiek sniegts. Izvēloties šo pakalpojumu, nav iespējams izvēlēties vēlamo piegādes laika intervālu.

 

Piegāde uz pakomātiem un preču izsniegšanas punktiem.

Ja izvēlējāties preču piegādi uz Omniva vai DPD pakomātiem vai preču izsniegšanas punktiem, piegādes laiku var redzēt pie izvēlētās preces. Svarīgi! Piegādi uz Omniva vai DPD pakomātiem vai preču izsniegšanas punktiem var izvēlēties tikai sūtījumiem ar atzīmi "Tikai tiešsaistē" un ar izmēriem 39 x 38 x 64, ar svaru līdz 30 kg (Omniva) un ar izmēriem 61 x 44 x 37 cm, ar svaru līdz 30 kg (DPD).

Pakalpojuma maksa ar Omniva piegādi - 2,09 €
Pakalpojuma maksa ar DPD piegādi - 1,99 €
Ja neatradāt atbildi uz savu jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 20042004