Moskītu tīkli


 

Moskītu tīkls - tas ir efektīvs un ekonomisks veids cīņai ar lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem, aizsardzība no pūkām, putekļiem, kā arī tas var lieliski pasargāt mājdzīvniekus no kritiena pa logu. Materiāli, no kuriem ir pagatavoti moskītu tīkli, ir laikapstākļu un temperatūras maiņu izturīgi. Moskītu tīklu piestiprināšanas veidi ļauj to konstrukciju viegli arī noņemt, piemēram, uz ziemas periodu vai uz telpu sakopšanas laiku.
Moskītu tīklu iespējams uzstādīt pilsētu dzīvokļos, uz balkona, ārpilsētas mājās, uz terasēm.

 

 

 

  

Moskītu tīkli

Krāsa: Balts / Brūns / Zelta ozols

No 30,00 Eur/gab

                 


 

 


 

 

Moskītu tīkls balkona durvīm

Balkona durvīm tiek izmantoti moskītu tīkli ar cilpām. Tāds moskītu tīkls funkcionē kā otrās durvis. Aizvērtā stāvokļa fiksācijai ir paredzēti magnēti. Tīklu iespējams noņemt, ja to noņem no stiprinājuma.


 

Moskītu tīkli balkona durvīm

Krāsa: Balts / Brūns / Zelta ozols

100,00 Eur

Cena ar uzstādīšanu

 

 


 

 

Ruļļu moskītu sieti

Ruļļu moskītu sieta konstrukcijas īpatnība ir vertikāls atklājums un ērts mehānisks fiksators.Ruļļu moskītu sieti ir ļoti līdzīgi pa savējo konstrukciju uz рольставни, kuri tāpat liekas uz logiem, ļoti ērti un vienkārši uzrunā Uz izvēli ruļļu moskītu sietiem ir standarta krasa-balts, brūns, zelta ozols. Kā arī krāsu nokrāsošanas variantaRAL krāsu


RUĻĻU MOSKĪTU SIETI

Krāsa: Balts / Bruns / Zelta ozols

No 100.00 Eur/gab

Krāsu katalogs RAL+ 30,00 Eur

Cena ar uzstādīšanu

 

 

  

                         PIEMĒRS RUĻĻU MOSKĪTU SIETI
 

   

 

 


 

 

Moskītu tīkli

 

 
  • Balts

  • Brūns

  • Zelta/ozols

 

 

 

 

               Kā pareizs izmērīt Moskītu tīkli Logi24.lv

 

     

Kā noņemt mērījumus moskītu tīklam

          Izmērīt ieplānoto moskītu tīklu nav tik sarežģīti kā liekas, turklāt ja Jūs izmērīsiet nepareizi, un moskītu tīkls nederēs pēc izmēriem, mēs nomainīsim to uz pareizu, turklāt, veiksim to uz sava rēķina. Tas nozīmē, ka Jūs ne ar ko neriskējat. Pieļaujamās normas ir +/- 3 mm.

    Ar celtniecības mērlentas palīdzību nepieciešams izmērīt platumu un augstumu (mm), pēc tam, iepriekš ar mums sazinoties,  atsūtīt sms-īsziņu vai e-pastu pēc piemēra: "652 x 1249".