FASĀŽU SISTĒMA

 

 

 

 

 

PONZIO PF 152 HI AR VIENAS KAMERAS STIKLU PAKETI

Spraišļotā statņu sistēma ir izstrādāta fasāžu, jumtu un laternu izgatavošanai ar paaugstinātu termoizolāciju. Spraišļu un statņu platums ir 52 mm, dekoratīvajām plāksnēm — 51 mm. Tehniskie risinājumi sniedz iespēju konstruēt parastas un arkveida fasāžu konstrukcijas, pārejot no ārējiem stūriem uz iekšējiem stūriem, kā arī ziemas dārzu pielāgošanai. Sistēma paredz variantus tērauda vai koka konstrukciju izmantošanai. Izmantojot īpaši projektētu termoizolatoru ir iespējams sasniegt siltuma vadītspējas koefcientu Ucw = 1.15 W/m2K (vienas kameras stiklu paketei 28 mm) līmenī. Var izmantot stiklu vai stiklu paketi ar biezumu no 23 mm līdz 42 mm.

 

PONZIO PF 152 HI AR DIVKAMERU STIKLU PAKETI

Spraišļotā statņu sistēma ar paaugstinātu termoizolāciju, kura galvenokārt tiek izmantota energoefektīvā  būvniecībā. Īpaši projektētais termoizolators, kurš aizpilda telpu starp stikliem, gan ar savu formu, gan arī ar īpašībām uzlabo visas konstrukcijas parametrus. Materiāla struktūra sniedz iespēju nodrošināt pareizu spraišļu atūdeņošanu, tā forma nodrošina vieglu montāžu, kura tiek veikta pēc stiklojuma montāžas. Termiskās īpašības sniedz iespēju iegūt siltuma vadītspējas koeficientu Ucw no 0,6 W/m2K (ar aizpildītu biezumu no 48 mm). Iespējams izmantot pildījumu  38-66 mm.

 

Raksturojums: iespējams izmantot risinājumus, lai piekļautos pārklājuma flīzēm ar ugunsnoturības klasi El60; iespējams izmantot dažādu veidu ārējos dekoratīvos elementus; “horizontālās” vai “vertikālās” līnijas versijas; iespējama profilu liekšana.

Alumīnija profilsEN AW-6060 saskaņā ar PN-EN 573-3 stāvoklis T6 saskaņā ar PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 saskaņā ar DIN 1725 T1, DIN 17615T1 normām

HermētiķiNo sintētiskā kaučuka EPDM saskaņā ar normām DIN 7863 un operatīvās normas ISO 3302-01, E2

 

Furnitūra: No pazīstamām firmām Fapim, Geze, Security Style, Roto, Dorma, Esco utt.

Virsmas krāsošanas veidiPoliestera pulverveida krāsas, kas atbilst Qualicoat prasībām, krāsu izvēle saskaņā ar RAL katalogu, anodēšana krāsās: dabīgā alumīnija, olīvkrāsa, šampanieša, zelta, brūna, atbilstoši Qualanod prasībām; krāsošana koka krāsā.

Termoizolācijarāmja siltuma vadītspējas koeficients Uf (Uo) = 1,13 W/m2K (standarta) ar termoizolatoru 24 mm (ar vienas kameras stikla paketi) Uf (Uo) = 0,69 W/m2K ar termoizolatoru 48 mm (ar divkameru stikla paketi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visi alumīnija logi ir izgatavoti uz pasūtījuma, un atbilstoši jūsu individuālajiem izmēriem.Mērīšana Rīgā bez maksas.

 
vai saņemiet bezmaksas konsultāciju alumīnija logu mērīšanā un izsauciet mērītāju

 

 

 

^ Uz augšu