Kontakti Logi24.lv | Pieteikt bezmaksas mērīšanu


                     

 

 

SIA "Logi24"

  
 Reg. Nr.: LV40103147903
 Ofiss: 
Jukuma Vācieša 1/1, Rīga (Pļavnieki) LV-1021
 Juridiskā adrese: Zolitūdes iela 46/2  -149, Rīga LV-1029
 Banks: A/S "Swedbank"
 Kods: HABALV22
 Konts: LV11HABA0551032889706

 Darba laiks

P. 9.00 - 18.00
O. 9.00 - 18.00
T. 9.00 - 18.00
C. 9.00 - 18.00
P. 9.00 - 18.00
S. 
Brīvs
Sv. Brīvs








 
Klientu apkalpošana
Menedžeris: 
Galina Fjodorova
Telefons:  +371 2004-2004  
E-mail:  
logi24@logi24.lv
Skype:  Logi24.lv   

   
Menedžeris: Nataļja Surovceva
Telefons:  +371 2009-5656 
E-mail:  Natalja@logi24.lv

 

Menedžeris: Anastasija Mafiena
Telefons:  +371 2007-2004
E-mail:  Info@logi24.lv

 

Mērīšanas speciālistsVilnis Jahimovics
Telefons: +371 2009-1212 
E-mail: Brigadir@logi24.lv


Grāmatvēdība:
Telefons: +371 ****-****
E-mail: Rekins@logi24.lv

 

Parvālde(Direktors): Kirils Fedotovs-Beļajevs
Telefons:  +371 2008-2008
E-mail:  Kiril@logi24.lv
Skype:  Logi-24

 

Garantijas serviss:  
Telefons:  +371 2008-2004
E-mail:  Info@logi24.lv
   

Rakstīt par garantiju

 

 

  
   
 

 
 

Saņemiet bezmaksas mērīšanu un konsultāciju vai uzdodiet jautājumu: