ALUMĪNIJA LOGI


Alumīnija profilu sistēma bez termoizolācijas ir paredzēta konstrukciju izgatavošanai iekštelpās: starpsienas, vitrīnas, durvis, bīdāmās durvis (manuālās vai automātiskās), dūmu hermētiskās durvis. PT 50 sistēma ļauj izmantot dažādus pildījumus: stiklu, alumīnija paneļus, “sendvičtipa” pildījumu, mēbeļu un ģipškartona plāksnes, kā arī polikarbonāta paneļus ar 1-40mm biezumu.
Rāmja un vērtnes profilu konstruktīvais dziļums iebūves ir 52 – 60 mm. PT 50 ir sistēma veramajām durvīm, ieskaitot atvāžamās, bīdāmās durvis ar iestrādātām eņģēm. Iestrādāto ass eņģu priekšrocība – vienkārša uzstādīšana un regulēšana trijās plaknēs.

 

 


Sistēmas raksturojums:
- Savietojamība ar citām firmas Ponzio profilu sistēmām (aprīkojums, kopīgi stūra savienojumi, stiklojuma līstes, kā arī liela furnitūras izvēle);
- loga vērtņu (vienas ārmalas) un durvju apdares iespēja (ārējās un iekšējās malas); - profilu liekšana
- liels skaits durvju vērtņu izgatavošanas variantu: ar platu siju vai ar apgrieztu pakāpenisko vērtni 45-u grādu leņķī, bez sliekšņa vai ar slieksni
- dūmu drošu durvju izgatavošanas iespēja.

Trīs kameru sistēmu izmanto āra konstrukcijām, kurām nepieciešama termoizolācija: veikalu skatlogiem, vitrīnām, balkonu logiem un ieejas durvīm. Var izgatavot konstrukcijas, kas ir klasificētas pie RMG 2.1. grupas materiāliem.

Trīs kameras konstrukcija uzlabo sistēmas veiktspēju un piesaista investorus Ponzio PT 60 izmantošanai. Papildus kamera palielina konstrukcijas stingrību, kam pateicoties PT 60, ļauj ražot lielizmēra konstrukcijas. Vērtnes profila dziļums ir 60-68 mm un rāmja dziļums – 60 mm.

 
Sistēmas raksturojums:
- Savietojamība ar citām firmas Ponzio profilu sistēmām;
- Ir iespēja izgatavot loga konstrukciju, kur loga vērtne un rāmis atrodas vienā plaknē; - Pildījums: 8-48 mm;
- Iespēja izmantot mūsdienīgu divkomponentu EPDM starplikas ar perfektu siltumizolāciju;
- Izliektu profilu iespēja
- daudzveidīgi stūru savienojuma veidi.

Sistēmas PE 78 paveids, četrkameru konstrukcija – analoga sistēmai PE 78.

Šī sistēma ir paredzēta ir paredzēta ar īpaši augstām siltumizolācijas prasībām un pateicoties speciālajiem siltumizolācijas ieliktņiem, kas vēl paaugstina sistēmas izmantošanas iespējas.

Sistēmas PE 78+ versija ar slēgtu stikla kameru sasniedz Uf vērtību 1,1 W/m2K. Daudz siltāks variants – ar speciālu aerogēla izolācijas pildījumu ir iespēja panākt Uf vērtību 0,9 W/m2K.


 

ALT100 - alumīnija profilu sistēma, kas paredzēta balkona stiklojuma rāmju izgatavošanai. Rāmji aizsargā balkonus un lodžijas no lietus un vēja, trokšņa un putekļiem, uzlabo siltumizolāciju, rada papildus mājīgumu un komfortu. Sistēma ļauj veidot konstrukcijas ar bīdāmajām, atveramajām un slēgtajām vērtnēm.

Dažādas konstrukcijas variācijas, kas tiek salikti no ALT100 profilu sērijām, ļauj tās sakombinēt ar leņķa pārejām un savienotājiem. Vērtņu skaits konstrukcijā var mainīties, atkarībā no vēlamā stiklojuma platuma un augstuma. To augstums un platums tiek izvēlēts ņemot vērā vēja slodzes, kas iedarbojas uz konstrukciju to izmantošanas reģionā, saskaņā ar SNIP 2.01.07-85 „Slodzes un iedarbības”, kā arī SNIP 2.3.06-85 „alumīnija konstrukcijas”.

Visi sistēmas ALT100 profili tiek presēti tikai no primārā alumīnija (gluži kā visi pārējie sistēmas produkti) un pārklāti ar poliestera pulvera materiālu, kas nodrošina augstu izturību pret atmosfēras ietekmēm un ilgmūžību.

Piemērotība un pielietojums:
ALT100 ļauj projektēt un izgatavot balkonus un lodžijas, kas harmoniski iekļausies jebkuras ēkas arhitektūrā.
Sistēma ļauj veikt jau esošo ēku rekonstrukcijas un atjaunošanas darbus, kā arī izmantot pie jaunu ēku būvniecības.